Lietuviška pirtis

„Angelų malūno“ pirtyje galite sužinoti ir išbandyti pirtį pagal visas senovines tradicijas. Jūsų paslaugoms − pirtininko Ričardo Rasiuko žinios bei patirtis. Jis pirtininkystės meno mokėsi ir žynias rinko pas Lietuvių, Latvių, Baltarusų, Ukrainos, Rusijos, Uralo ir Rytų šalių pirtininkystės žinovus. Profesionalus pirtininkas papasakos visas subtilybes, kaip teisingai atlikti pirties ritualus, kad jie būtų kuo veiksmingesni. O taip pat pagal senovines tradicijas atliks vanojimą, masažą, pilingą bei prausimą putomis naudojant beržinę vantą. Tokioje pirtyje kur visos 4 stichijos (žemė, vanduo, ugnis, oras) susijungia ir perduoda mums ramybę,sveikatą,palaimą. Akmuo, medžių vantos, minkštas garas susijungia ir sukuria sinergiją taip, kad tiek kūnas, tiek protas atgautų ramybę bei sveikatą.

Tradicinė lietuviška pirtis „Angelų malūno“ sodyboje – tai galimybė pailsėti, pasimokyti, tiek su šeima arba draugais, tiek nustebinti ir pamaloninti verslo partnerius arba išskirtinius klientus.

Kas yra „Angelų malūno“ pirtyje?

  • Įvairios edukacinės pirties programos.
  • Pirtis su garine krosnimi „ugnis per akmenis“, kuri leis Jums pajusti tikrą pirties minštą, malonų, kvapnų garą.
  • Priešpirtis – 120 m2
  • Atskiras išėjimas į 100 m2 lauko terasą, kuri atsiremia į upės krantą.
  • Burbulinė vonia (Jacuzzi) su šiltu vandeniu (1 gulima vieta + 9 sėdimos vietos), iš kurios atsiveria puikus vaizdas į upę ir mišką.
  • Pirties garinės platūs patogūs gultai.
  • Suolai bei stalai.
  • 3 dušai, WC.
  • Masažinis stalas procedūroms ar pailsėjimui.

Ar lankėtės pirtyje su pirtininku? Apsilankykite ir patirsite daug naujų pojūčių.
Juk ligoninėse savo darbą atlieka gydytojai, mokyklose - mokytojai, o pirtyse turi būti pirtininkai. Jie reikalingi ne tik, kad garinėje būtų saugu, tinkama temperatūra, drėgmė ir ventiliacija, bet ir tam, kad pirtininkai  savo žiniomis ir sugebėjimais, o gal ir Dievo duota dovana, pagydytų pas juos apsilankiusius žmones.

Pirties nauda

Jau mūsų protėviai ir seneliai žinojo, kokia yra didelė ir nepakartojama pirties nauda. Pirtyje susijungia visos magiškos stichijos: ugnis, vanduo, akmuo, oras, medžių vantos, vaistažolės, ir kai viską apgaubia ir suvienija geras garas, šį nepakartojamą gėrį pasiėma žmogus, jis tampa dieviškas. Kūnas ir protas atgauna ramybę ir sveikatą. Čia galima pertis, praustis, pasinerti į kvapų pasaulį, gydytis. Kitaip sakant, apvalyti savo kūną ir sielą. Pirtyje tiesiog gera. Pirtis yra ne tik malonumas, bet ir gėris jūsų kūnui. Ar tai būtų fiziologinis pasitenkinimas besikaitinant pirtyje, ar tai būtų mėgavimasis pirties ramybe, kiekvienas apsilankymas joje gali būti apibūdintas kaip nuostabus. Kasdieną susidurdami su stresu, pirtyje mes turime galimybę atpalaiduoti bei atstatyti tiek kūną, tiek sielą. Kaitinimasis pirtyje iš tiesų leidžia jaustis geriau, atrodyti gražiau ir miegoti giliau.

Laikas praleistas pirtyje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę.

Pasidalinkite savo įspūdžiais ir nuomonę. Ačiū.

Susisiekime